پارس آی سی تی

آمازون داروخانه مجازی راه اندازی نمود

آمازون داروخانه مجازی راه اندازی نمود

پارس آی سی تی: فروشگاه اینترنتی آمازون برای تحویل داروهای تجویزی در آمریكا، داروخانه آنلاین راه اندازی نمود.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، این فروشگاه جدید که آمازون فارمسی نام دارد، به مشتریان اجازه می دهد در هنگام خرید دارو در وب سایت یا اپلیکیشن آمازون، به مقایسه قیمت بپردازند. خریداران می توانند در هنگام پرداخت بین گزینه پرداخت بدون بیمه و پرداخت با بیمه تغییر وضعیت دهند. این سرویس برای کلوب مشتریان وفادار پرایم آمازون با تخفیف بالایی عرضه می شود.

پیش از این خریداران برای خرید دارو به وب سایت پیل پک هدایت می شدند اما حالا امکان خرید مستقیم در وب سایت آمازون فراهم گشته است. آمازون در سال ۲۰۱۸ داروخانه آنلاین پیل پک را به مبلغ ۷۵۳ میلیون دلار خریداری نموده بود.

ارزش سهام داروخانه های زنجیره ای، عمده فروشان دارو و فروشگاهها به دنبال راه اندازی داروخانه مجازی آمازون سقوط کرد. آمازون حالا وارد رقابت مستقیمتری با شرکتهای "سی وی اس هلث کورپ" و "والگرینز بوتس الاینس" می شود که بزرگترین شرکتهای فروش داروی زنجیره ای آمریکا هستند.

به گفته مفسرین جفری اکوئیتی ریسرچ، آمازون در دو سال قبل تلاش نموده است مجوزهای ایالتی بیشتری را برای فروش دارو در آمریکا کسب کند.

این شرکت که بعنوان یک فروشگاه کتاب تاسیس شده بود، فعالیت صنایعی نظیر خرده فروشی و رایانش را مختل کرده و الان نوبت به صنعت دارو رسیده است. توسعه کارهای آمازون موجب برانگیخته شدن انتقاد گروههای مدافع حقوق کارگری و قانونگذاران آمریکایی از قدرت بیش از پیش و گستردگی کارهای این غول اینترنتی شده است.

اگر اعضای پرایم بخواهند به صورت حضوری خرید کنند، آمازون اعلام نموده که تخفیفها برای خریدهای غیربیمه ای همچنان در بیش از ۵۰ هزار داروخانه همچون داروخانه های رقیبانش موجود خواهد بود. مشترکان سرویس پرایم می توانند در هنگام پرداخت بدون بیمه، داروهای ژنریک را با ۸۰ درصد تخفیف و داروهای برند را با ۴۰ درصد تخفیف دریافت نمایند.

پاندمی ویروس کرونا ممکنست به رونق خرید آنلاین دارو کمک نماید. تجارت الکترونیکی امسال که افراد زیادی به سبب شیوع ویروس کرونا خانه نشین شده اند، جهش شایان توجهی پیدا کرده است. اعضای سرویس پرایم که در سطح جهانی به بیش از ۱۵۰ میلیون نفر می رسند، ممکنست از خرید داروی آنلاین از آمازون استقبال کنند.

بر اساس گزارش رویترز، سخنگوی آمازون اعلام نموده که آمازون فارمسی برای مشتریان در بعضی از ایالتهای آمریکا نظیر ایلینویز، مینه سوتا، لوییزیانا، کنتاکی و هاوای هنوز موجود نیست.
1399/08/28
13:31:40
5.0 / 5
1519
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , سایت , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس