پارس آی سی تی

وان پلاس 80 درصد نیروی كار خودرا در اروپا اخراج می كند

وان پلاس 80 درصد نیروی كار خودرا در اروپا اخراج می كند

پارس آی سی تی: شركت چینی وان پلاس از اخراج 80 درصد از نیروی كار خود در كشورهای مختلف اروپایی آگاهی داده و این در حالیست كه تنها دو هفته از عرضه گوشی وان پلاس 8 می گذرد.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ورج، وان پلاس اعلام نموده ۸۰ درصد از کارمندان خودرا که در دفاتر منطقه ای این شرکت در نقاط مختلف اروپا مشغول به کار هستند، اخراج می کند.
هنوز معین نمی باشد آیا این تصمیم ارتباطی با شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف اروپا دارد یا خیر. بخش عمده اخراج نیروی کار اروپایی وان پلاس مربوط به کشورهای انگلیس، فرانسه و آلمان است. با توجه به این که در بعضی از این دفاتر تنها سه نفر مشغول به کار هستند، این اخراج های گسترده ممکنست سبب تعطیلی برخی دفاتر وان پلاس نیز بشود.
وان پلاس اعلام نموده قصد ندارد نیروهای کار خودرا در دانمارک، فنلاند و هلند اخراج کند. وان پلاس اخیرا هلسینکی پایتخت فنلاند را به مرکز کارهای عملیاتی خود در قاره اروپا مبدل کرده است.
یک سخنگوی وان پلاس در این مورد گفته است: اروپا بازار مهمی برای وان پلاس است و این شرکت قصد ندارد حضور خودرا در این بخش از جهان متوقف نماید. ما تنها در حال بازسازی راهبردی کارهای خود در اروپا هستیم.


منبع:

1399/02/06
22:01:03
5.0 / 5
2264
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
آی سی تی پارس