پارس آی سی تی

انتقاد قربانی از صف های طولانی مردم برای ثبت نام وام یك میلیون تومانی

انتقاد قربانی از صف های طولانی مردم برای ثبت نام وام یك میلیون تومانی

به گزارش پارس آی سی تی نایب رییس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاكید بر ضرورت رعایت پروتكل های بهداشتی توسط مردم با شروع اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند، از تشكیل صف هایی جهت ثبت نام وام یك میلون تومانی انتقاد نمود و آنرا نگران كننده دانست.


محمدحسین قربانی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اجرای فاصله گذاری هوشمند اظهار داشت: دو ماه از بحران كرونا در كشور می گذرد، در این مدت شاهد همكاری مردم با مدیران اجرایی، دولت و وزارت بهداشت در اجرای پروتكل ها و حمایت همه جانبه بودیم كه جای قدردانی دارد اما امروز وارد فاز دیگری از قرنطینه شده ایم.
وی توضیح داد: در شرایط فعلی رعایت خیلی از اصول بهداشتی اولیه توسط عامه مردم و پروتكل های اعلامی توسط ستاد كرونا بسیار مهم است؛ اگر مردم رعایت نكنند همه زحمات تیم درمان و حاكمیت از بین خواهد رفت.
نایب رئیس كمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به بسته معیشتی دولت اظهار داشت: دولت با اتخاذ تدابیری به مردم یارانه معیشتی و وام یك میلیون تومانی داده و راه ثبت نام را سامانه پیامكی اعلام نموده است، اما امروز گزارشاتی از صف های طولانی بدون رعایت فاصله اجتماعی در باجه های پستی و پست بانك ها رسیده كه سبب نگرانی جدی شده است. انتظار می رود مردم طبق اعلام دولت و وزارت رفاه و سازمان برنامه به صورت غیرحضوری برای دریافت وام ثبت نام كنند چون بحث سلامت مردم است كه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد البته كه مبحث رفاه و معیشت مردم هم دارای اهمیت است.
قربانی در انتها خاطرنشان كرد: كرونا ویروسی است كه برایش نژاد و جنسیت تفاوتی ندارد. اگر مردم رعایت نكنند جبران بحران به وجود آمده سخت خواهد بود؛ حالا ما وارد فازی شده ایم كه موفقیت در آن به رعایت نكات بهداشتی توسط مردم بستگی دارد.
به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا امروز در فضای مجازی تصاویری از صف های مردم بدون رعایت فاصله مناسب جلوی دفاتر خدمات دولتی برای گرفتن سیمكارت انتشار یافته است؛ سرپرست خانوار برای ارسال پیامك جهت ثبت نام وام یك میلون تومانی باید سیمكارت به نام خود داشته باشد.1399/01/30
16:17:03
5.0 / 5
1896
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس