پارس آی سی تی
وزارت ارتباطات:

ایده های برتر جشنواره كودك آنلاین آذرماه اعلام می شوند

ایده های برتر جشنواره كودك آنلاین آذرماه اعلام می شوند

به گزارش پارس آی سی تی سخنگوی وزارت ارتباطات اظهار داشت: ایده های برتر راه یافته به اولین دوره جشنواره كودك آنلاین، آذرماه اعلام می شوند.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از وزارت ارتباطات، سیدجمال هادیان دبیر اولین دوره جشنواره وب سری و فیلم كوتاه كودك آنلاین از برگزاری مراسم پایانی این دوره جشنواره در روز شنبه نهم آذر ۹۸ اطلاع داد.
وی با اشاره به جریان سازی چشم گیر اولین دوره این جشنواره، اظهار داشت: حركت نوآورانه كودك آنلاین كه با حمایت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همراه بود، سبب شد تا نسلی توانمند و نوآور بخصوص در حوزه وب سری به جامعه شناسانده شوند و رویكرد استعدادیابی این حركت مورد توجه سایر تشكل ها قرار گیرد.
هادیان افزود: شكل برگزاری بخش وب سری این جشنواره در سه فاز تولید ایده، پشتیبانی از تولید ایده ها و انتخاب برگزیدگان برای اولین بار در ایران صورت گرفت و در نهایت منتج به تولید آثار باكیفیت در حوزه محتوای آنلاین كودك شد.
دبیر اولین دوره جشنواره كودك آنلاین تصریح كرد: این دوره جشنواره با نمایش فیلم ها و وب سری ها وارد فاز برگزاری خواهد شد و با برگزاری مراسمی در روز شنبه ۹ آذر به ایستگاه پایانی خواهد رسید.
به گفته وی اولین جشنواره فیلم كوتاه و وب سری كودكآنلاین در چهار فاز فراخوان ایده، انتخاب ایده های برتر، مشاركت در تولید ایده ها و انتخاب تولیدات برتر برگزار می گردد.

1398/08/05
21:49:46
5.0 / 5
1894
تگهای خبر: آنلاین , تولید , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آی سی تی پارس