پارس آی سی تی

ثبت بدترین عملكرد هفتگی بیت كوین امسال

ثبت بدترین عملكرد هفتگی بیت كوین امسال

به گزارش پارس آی سی تی ارزش بیت كوین تنها در طول یك هفته اخیر ۱۵ درصد ریزش كرد.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از بلومبرگ، ارزهای مجازی در هفته ای كه گذشت عملكردی بسیار بد را به ثبت رساندند بگونه ای كه شاخص ارزهای مجازی بلومبرگ ۱۲ درصد ریزش كرد كه یكی از بدترین عملكردهای امسال آنها بود. هم چنین ارزش بیت كوین در یك هفته ۱۵ درصد ریزش كرد كه از نوامبر سال قبل تابحال مشاهده نشده بود.
مت مالی، استراتژیست بازار در موسسه "میلر پلاس" اظهار داشت: روند صعودی ماه گذشته ارزهای دیجیتالی بعد از آن شدت یافت كه بعضی از معامله گران تصور كردند این ارزها بزودی جز دارایی های امن خواهند بود با این وجود اظهارات مقامات مالی و بانكی مختلف در سراسر جهان نشان داد كه هنوز برای رسیدن به این نقطه راه زیادی در پیش است و انگیزه معامله گران در نتیجه این اظهارات تا حد زیادی از بین رفت.
هم اكنون ۳.۱۵ میلیون بیت كوین استخراج شده است كه ۸۵ درصد ظرفیت آن است. متس گرینسپن، تحلیل گر ارشد بازار در موسسه "ای تورو" اظهار داشت: با عنایت به این كه قیمت ارزهای دیجیتالی بر حسب شرایط اقتصادی و رویكرد مقامات جهانی نسبت به آنها تعیین می شود باید منتظر واكنش ادامه دار معاملات این ارزها نسبت به كاهش نرخ بهره در سراسر جهان باشیم.
بیت كوین در روز ششم اوت (پانزدهم مرداد) به كانال ۱۲ هزار و ۳۰۰ دلاری رسیده بود در انتها معاملات هفتگی با ۱.۹۸ درصد كاهش نسبت به روز قبل خود به ازای ۱۰ هزار و ۱۴۳.۸۱ دلار مبادله شد. روند نزولی قیمت ها در بیشتر ارزهای دیجیتالی مهم دیگر هم ادامه داشت تا جایی كه اتریوم با ۰.۴۲ درصد كاهش به ۱۸۴.۱۸ دلار، بیت كوین كش با ریزش ۱.۵۳ درصدی به ازای ۳۰۴.۶۹ دلار، لایت كوین با ریزش ۲.۵۹ درصدی به ازای ۷۲.۵۲ دلار و مونرو با ریزش ۰.۸ درصدی به ازای ۸۲.۱ دلار معامله شد.1398/05/27
13:21:25
5.0 / 5
1515
تگهای خبر: دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آی سی تی پارس