پارس آی سی تی

قابلیتی جدید به استوری اینستاگرام اضافه گردید

قابلیتی جدید به استوری اینستاگرام اضافه گردید

پارس آی سی تی: اینستاگرام در آپدیت جدید خود، به بخش استوری قابلیت جدیدی را اضافه كرده تا كاربران را به شركت در یك چت گروهی دعوت كند.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، اینستاگرام كه یكی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبكه های اجتماعی در بین كاربران جهان محسوب می شود، هر از گاهی اهتمام دارد با ارائه یك به روزرسانی جدید، نظر خیل عظیمی از علاقه مندان و كاربرانش را به سمت و سوی خود جلب نماید.
تازه ترین اخبار و گزارش ها حاكیست كه این دفعه این شبكه اجتماعی استیكر و قابلیت جدیدی را به پلت فرم استوری های خود افزوده است تا كاربران را به شركت در یك چت و مكالمه گروهی دعوت كند.
این استیكر جدید كه Chat Sticker نام دارد، به كاربران امكان انتخاب شركت كنندگان در این صفحه چت گروهی را به ارسال كننده آن می دهد.
بدین سبب از این پس كاربرانی كه به پست كردن و ارسال استوری اقدام می كنند، قادر خواهند بود در قسمت سایر استیكرهای كاربردی همچون قابلیت تگ (منشن) كردن، هشتگ، افزودن مكان جغرافیایی (لوكیشن) و همین طور شمارش معكوس، این چت استیكر را نیز مشاهده و در صورت تمایل و ضرورت استفاده كنند.
طبق گزارش وب سایت theverge، در صورت قرار دادن این استیكر جدید بر روی استوری خود، مخاطبان شما قادر خواهند بود بر روی آن ضربه زده و درخواست ورود به چت گروهی را به شما بدهند و حالا شما می توانید با مشاهده و بررسی افرادی كه درخواست چت گروهی از شما داشته اند، به آنها مجوز ورود به چت گروهی را بدهید و در محیط دایركت اینستاگرام با آنها مكالمه داشته و در ارتباط باشید. كاربران همین طور هر زمان كه بخواهند می توانند این چت را از صفحه دایركت های خود حذف نمایند.
بگفته كارشناسان، این توانایی بیشتر برای كاربرانی كه تعداد فالوورهای آنها واقعی و حقیقی است، كاربردی خواهد بود و آن دسته از افرادی كه خیل عظیمی از فالوورهای ناشناس را دارند، این توانایی برایشان بی كاربرد و بی مدلول خواهد بود.
منبع:

1398/04/14
15:24:34
5.0 / 5
1803
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس