پارس آی سی تی
با ۲۵ میلیون لایك؛

عكس یك تخم مرغ پرلایك ترین عكس اینستاگرام شد!

عكس یك تخم مرغ پرلایك ترین عكس اینستاگرام شد!

پارس آی سی تی: وقوع رویدادهای عجیب در دنیای مجازی پدیده تازه ای نیست. اما تبدیل شدن عكس یك تخم مرغ به پرلایك ترین عكس موجود در شبكه اجتماعی اینستاگرام به سختی باوركردنی است.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از دیجیتال ترندز، در شرایطی كه تنها حدود یك هفته از آپلود شدن عكس تخم مرغ مذكور در حسابی با عنوان world_record_egg می گذرد، عكس مذكور بیشتر از ۲۵ میلیون لایك خورده و بیشتر از یك میلیون نفر هم پای عكس مورد اشاره اظهار نظر كرده یا كامنت گذاشته اند. این اظهارنظرها به زبان های مختلف دنیاست، اما ظاهرا هنوز كاربران فارسی زبان از این مساله باخبر نشده اند.
حساب كاربری مورد اشاره كه تنها یك پست با تصویر تخم مرغ در آن ارسال شده بیشتر از ۲.۶ میلیون نفر فالوئر دارد و خود این حساب هم ۹۳۲ نفر را تعقیب می كند.

پیش از این ركورد پرلایك ترین تصویر در اینستاگرام مربوط به حساب كاربری زنی به نام كلی جنر بود كه عكسی از نوزاد دخترش را در حالیكه انگشت شصت وی را در دست گرفته بود، بر روی این شبكه اجتماعی ارسال كرده بود. عكس مورد اشاره در حدود ۱۸.۲ میلیون لایك خورد.
مالك حساب كاربری مورد اشاره در توضیح عكس مورد اشاره نوشته است: بیایید با همكاری هم ركورد جهانی جدیدی تنظیم نماییم و این عكس را به پرلایك ترین عكس اینستاگرام مبدل نماییم. عكس مورد اشاره در تاریخ ۵ ژانویه یعنی ۹ روز پیش بر روی اینستاگرام ارسال شده و واقعا معین نمی باشد چنین عكسی چگونه توانسته به این سرعت پرلایك ترین عكس اینستاگرام شود.

1397/10/24
19:54:37
5.0 / 5
1770
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
آی سی تی پارس