پارس آی سی تی
طبق اعلام قبلی؛

گوگل مپ از فردا پولی می گردد

گوگل مپ از فردا پولی می گردد

پارس آی سی تی: طبق اعلام قبلی گوگل، دسترسی به خدمت گوگل مپس از فردا با پرداخت هزینه و یك كلید آ پی آی معتبر ممكن خواهد بود.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ونچوربیت، از فردا توسعه دهندگان برای دسترسی به خدمت گوگل مپس باید یك حساب كاربری پرداخت (billing account) داشته باشند.
این در حالی است كه در ماه می گوگل از تغییراتی بزرگ در كسب و كار گوگل مپس خود اطلاع داد. در همین راستا از فردا (۱۱ ژوئن) كاربران باید یك كلید API معتبر و یك حساب كاربری برای پرداخت هزینه خدمات داشته باشند تا بتوانند از گوگل مپس استفاده كنند.
پلتفرم جدید گوگل مپس برای كاربران محصولات ساده API، طرح تك نرخی و پرداخت همزمان جهت استفاده از خدمت، پشتیبانی مجانی و چاره های جدید عرضه می كند.
گوگل در سال ۲۰۰۵ خدمت گوگل مپ را برای توسعه دهندگان فراهم نمود. كسب وكار APIهای مپس از آن زمان تابحال تغییرات زیادی نكرده است. این درحالی است كه حل مشكلات مكان یابی با استفاده از API ها هر روز پیچیده تر شده است.
مقرر است پلت فرم گوگل مپس با ارتقای كسب و كار خود این مشكل را برای توسعه دهندگان برطرف كند و درهمین راستا از كاربران هزینه ای دریافت می كند.

1397/03/21
14:50:10
5.0 / 5
1717
تگهای خبر: كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آی سی تی پارس