پارس آی سی تی

برگزاری مراسم میز استخدام دانشگاه شریف با حضور ایرانسل

برگزاری مراسم میز استخدام دانشگاه شریف با حضور ایرانسل

پارس آی سی تی: مراسم میز استخدام در دانشكده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف با حضور ایرانسل برگزار گردید.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از روابط عمومی ایرانسل، مراسم میز استخدام دانشكده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف، با هدف افزایش ارتباط دانشگاه با شركت های فعال و همینطور بهبود همكاری متقابل در آینده، اواخر هفته گذشته برگزار گردید تا فرصتی فراهم گردد كه متقاضیان همكاری با ایرانسل از نزدیك با فرصت های شغلی بزرگترین اپراتور دیتای كشور آشنا شوند.
این رویداد برای اولین بار در ایران و با ساختاری تحت عنوان On-Campus Recruitment برگزار گردید. در این ساختار موقعیت های شغلی شركت ها و سازمان های حاضر پیش از برگزاری رویداد اطلاع رسانی شده و كارجویان بعد از بررسی موقعیت های شغلی موجود درخواست خویش را برای موقعیت یا موقعیت های مورد نظر ثبت می كنند. در روز رویداد تیم مصاحبه كننده به همراه تعدادی از مدیران شركت با حضور در محل برگزاری این مراسم به مصاحبه اولیه با كارجویان منتخب می پردازند.
ایرانسل بعنوان بزرگترین اپراتور دیتای كشور همواره از همصحبتی و همكاری با فارغ التحصیلان و دانشجویان در رشته های گوناگون با هدف همكاری مستمر استقبال كرده است.
پیش از این، در اسفندماه سال قبل هم ایرانسل بعنوان یكی از برگزار كنندگان نمایشگاه ملی كار ایران در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگوی تهران حضور داشت.

1397/02/23
15:04:51
5.0 / 5
1614
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آی سی تی پارس