پارس آی سی تی

تقدیر از مدیرعامل ایرانسل برای توسعه ی زیرساخت ارتباطی استان فارس

تقدیر از مدیرعامل ایرانسل برای توسعه ی زیرساخت ارتباطی استان فارس

پارس آی سی تی: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس با ارسال یک لوح سپاس، از مدیرعامل ایرانسل برای اهتمام به توسعه‌ی زیرساخت های ارتباطی این استان، قدردانی نمود.



به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، در این لوح سپاس، مهندس مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، به علت «جذب و هزینه کرد اعتبارات مناسب در امتداد توسعه‌ی زیرساخت های فیبرنوری و سایت های مخابراتی و خدمات پیشرو در استان فارس» که موجب بهبود وضعیت ارتباطی استان شده، از دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل قدردانی کرده است.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و اولین ارائه دهنده‌ی ۵G در ایران، در اسفند ماه سال ۱۳۹۹، پس از راه اندازی چهار سایت تجاری نسل پنج تلفن همراه در تهران، توسعه‌ی پوشش ۵G در سراسر کشور را از شهر شیراز، مرکز استان فارس، شروع کرد و خدمات آخرین نسل ارتباطات همراه جهان را در اختیار مردم این شهر قرار داد.
ایرانسل همین طور با اجرای ۱۸۰ کیلومتر فیبر نوری در شهر شیراز، به توسعه‌ی زیرساخت ارتباطی این شهر همت گماشته و اجرای ۱۵۰ کیلومتر مسیر جدید فیبر نوری را در برنامه دارد.
ایرانسل همین طور در سال ۱۳۹۹، موفق به راه اندازی ۴۰ سایت ارتباطی جدید در شهر شیراز و حومه شد.
ایرانسل توانسته است علاوه بر توسعه‌ی کامل زیرساخت ارتباطی شهری در استان فارس، توسعه‌ی سریع پوشش شبکه‌ی اینترنت پرسرعت همراه نسل سه و چهار روستایی را نیز اجرا نماید و در سال ۱۳۹۹، موفق به راه اندازی سایت های جاده ای، در محورهای آسپاس-کاکان، اوز-بختیارویه و فاریاب-اخند شده است.


منبع:

1400/02/31
18:31:10
5.0 / 5
302
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
آی سی تی پارس