پارس آی سی تی
یك گزارش جدید تأیید كرد؛

فیسبوك به متحدان قانون شكن ترامپ سخت نمی گیرد

فیسبوك به متحدان قانون شكن ترامپ سخت نمی گیرد

پارس آی سی تی: فیسبوك بارها از طرف برخی ناظران و كاربران خود به عدم سختگیری در قبال قانون شكنی حامیان ترامپ متهم شده و یك گزارش جدید این امر را تأیید می كند.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از انگجت، نتایج یک بررسی جدید که توسط واشنگتن پست انتشار یافته نشان میدهد فیسبوک حامیان ترامپ را در این شبکه اجتماعی که مطالبی ناقض قوانین فیسبوک منتشر می کنند، کمتر مجازات می کند و در خیلی از موارد چشمان خودرا بر روی تخلفات آنها می بندد.
حامیان ترامپ به سبب انتشار اخبار جعلی و اطلاعات دروغ مقابل بایدن و دموکرات ها با هدف فریب افکار عمومی در شبکه های اجتماعی شهرت دارند. در شرایطی که تخلفات این افراد بارها به فیسبوک گزارش داده می شود، اما این شبکه اجتماعی توجه چندانی به این گزارش ها هم ندارد.
همچنین فیسبوک برای کاهش یا ممنوعیت بازنشر اخبار جعلی و دروغین حامیان ترامپ نیز فعالیت چندانی نمی نماید. این مشکل در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز به شکلی مشابه وجود دارد.
یکی از گروه های حامی ترامپ در فیسبوک که بطور مکرر اخبار جعلی به نفع وی منتشر می کند، گروه پی ای سی یا America First Action نام دارد. با این وجود هیچ برخورد جدی با این گروه به عمل نیامده است. فیسبوک هنوز در مورد این گزارش واکنش رسمی نشان نداده است.


منبع:

1399/08/12
17:54:51
5.0 / 5
1654
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس