پارس آی سی تی

نقص امنیتی نفوذ به تیك تاك بوسیله وب سایت

نقص امنیتی نفوذ به تیك تاك بوسیله وب سایت

پارس آی سی تی: تیك تاك سیستم تأیید هویت چندمرحله ای را تنها برای اپلیكیشن خود فعال كرده و همین مساله نفوذ راحت به این برنامه را بوسیله وب سایت آن ممكن می كند.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از زد دی نت، تیک تاک می گوید از این مشکل آگاه است و به زودی سیستم تأیید هویت چند مرحله ای را برای وب سایت خود نیز فعال می کند، اما تا آن زمان نفوذ به این اپلیکیشن بدین شیوه امکان دارد.
بسیاری از کاربران تیک تاک با حضور در شبکه های اجتماعی نسبت به این بی توجهی مدیران این اپلیکیشن اعتراض کرده و می گویند هکرها از این طریق می توانند سیستم تأیید هویت چند مرحله ای تیک تاک را دور زده و با سوءاستفاده از سیستم ساده ورود به سایت تیک تاک عملاً کنترل اپلیکیشن تلفن همراه کاربران را نیز در دست بگیرند.
هنوز معین نیست تیک تاک چه زمانی سیستم تأیید هویت چند مرحله ای را برای وب سایت خود نیز فعال می کند. کارشناسان امنیتی به کاربران تیک تاک سفارش کرده اند تا آن زمان از کلمات عبور دشوار متشکل از حروف، اعداد و غیره استفاده کنند. تیک تاک یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی مبتنی بر اشتراک گذاری ویدئو در جهان است که صدها میلیون نفر از آن در نقاط مختلف دنیا استفاده می نمایند.


منبع:

1399/07/05
13:40:19
5.0 / 5
1709
تگهای خبر: سایت , سیستم , كاربر , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آی سی تی پارس