پارس آی سی تی

هزینه سرویس پیامكی بانك ها ۱۵ هزار تومان شد

هزینه سرویس پیامكی بانك ها ۱۵ هزار تومان شد

به گزارش پارس آی سی تی با توافق صورت گرفته بین بانك ها هزینه سرویس پیامك بانكی امسال به ۱۵ هزار تومان افزایش پیدا كرد.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، ارسال پیامک از جانب بانک ها برای مشتریان برای اعلام وضعیت بانکی کارت های آنها از چند سال قبل با دریافت کارمزد همراه بوده است؛ به صورتی که پیش از این در مقطعی سالانه ۱۰ هزار تومان و در ادامه ۱۲ هزار تومان تعیین شده بود که به صورت یکجا و یا در دو بخش از حساب مشتری کسر می شد.

اما این روزها ارسال پیامک به مشتریان در ارتباط با هزینه سرویس پیامک بانکی از مبلغ ۱۵ هزار تومانی حکایت دارد که اعلام شده از هفته آینده از حساب ها کسر خواهد شد و در صورتیکه مشتری موجوی کافی نداشته باشد، به مفهوم انصراف وی از دریافت این خدمت بانکی است.

جمشیدی -دبیر کانون بانکهای خصوصی- در این رابطه به ایسنا اظهار داشت: واقعیت این است این رقم برپایه افزایش هزینه دریافتی شرکت مخابرات از بانک ها افزایش یافته است.

دبیر کانون بانکهای خصوصی با اشاره به آخرین بررسی که در ارتباط با پیامک های ارسالی و هزینه آن پارسال صورت گرفته است، اضافه کرد: این در شرایطی است که مشخص شد هزینه ارسال پیامک هر کارت بانکی به صورت متوسط ۲۰ هزار تومان است که البته برای برخی کاربران کمتر و برای برخی همچون کسبه بسیار بیشتر است. ازاین رو طی توافق بین بانک ها، قرار شد تا هزینه ارسال پیامک به مشتریان تا حدودی افزایش یابد که توافق بر ۱۵ هزار تومان بود.

به گفته وی، این ۱۵ هزار تومان را بانک ها به صورت یکجا و یا برخی در چارچوب دو مبلغ ۷۵۰۰ تومان به صورت شش ماه از حساب مشتری کسر خواهند کرد.
1399/03/21
11:31:09
5.0 / 5
1755
تگهای خبر: سرویس , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس