پارس آی سی تی

یك گوشی ۵G ارزان قیمت در راهست

یك گوشی ۵G ارزان قیمت در راهست

به گزارش پارس آی سی تی تازه ترین گزارش های انتشار یافته از آن حكایت می كند كه نوكیا هم همچون سایر رقبای قدرتمند خود در حال توسعه و تولید یك گوشی هوشمند جدید ۵G مقرون به صرفه است.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، همزمان با توسعه زیرساخت های مربوط به شبکه نسل پنجم اینترنت همراه معروف به شبکه ۵G در خیلی از کشورهای جهان در سالهای اخیر شماری از غول های تکنولوژی و تولیدکنندگان موبایل هم به سمت و سوی طراحی، تولید و عرضه گوشیهای هوشمندی که از این تکنولوژی نوین پشتیبانی می کنند روی آورده اند.
بر مبنای تازه ترین و گزارش های انتشار یافته در وبسایت تک رادار، به نظر می آید که شرکت فنلاندی نوکیا هم که روزگاری یکی از بزرگترین تولید کنندگان موبایل در جهان به شمار می رفت و سهم اعظمی از بازارهای فروش موبایل را به خود اختصاص داده بود، با توسعه و عرضه یک گوشی هوشمند جدید مجهز به فناوری پشتیبانی از شبکه ۵G نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران و علاقمندان را به سمت و سوی خود جلب نماید و سهم خویش را در بازارهای جهانی افزایش دهد.
کارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری پیش تر اعلام نموده بودند که میزان عرضه گوشیهای ۵G در سال آینده میلادی به میزان قابل توجهی رشد و افزایش پیدا خواهد نمود و کاربران هم با توسعه زیرساخت های مربوطه در کشورهای مختلف تمایل بسیار بیشتری برای خریداری و استفاده از آنها خواهند داشت.
از طرفی دیگر، از آنجایی که تابحال گوشیهای مجهز به فناوری شبکه ۵G از قیمت بالایی برخوردار بوده اند، پیشبینی می شود در صورت عرضه و عرضه گوشیهای هوشمند مقرون به صرفه و اقتصادی استقبال زیادی از آنها شده و خیل عظیمی از کاربران در کشورهای مختلف به سمت و سوی آن جلب شوند.
به عقیده آنها، بحران پاندمی ویروس کرونا چالش های اقتصادی و مالی گوناگونی را هم برای مردم و هم برای شرکت های تکنولوژی بوجود آورده است و طبیعی است که افراد در سال های آینده علاقه ای به صرف هزینه های زیاد و هنگفت برای خریداری گوشی نداشته باشند. ازاین رو تولید و عرضه گوشیهای مقرون به صرفه و اقتصادی که از تکنولوژی های جدید همچون شبکه ۵G پشتیبانی می کنند، می تواند یک معامله برد - برد برای تولید کننده و مصرف کننده به شمار برود.1399/03/20
14:33:10
5.0 / 5
1594
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس