پارس آی سی تی
با توجه به شیوع ویروس كرونا؛

امكان یافتن پزشك مجازی با خدمات نقشه و جستجوی گوگل

امكان یافتن پزشك مجازی با خدمات نقشه و جستجوی گوگل

پارس آی سی تی: گوگل می خواهد به كاربران امكان دهد تا با بهره گیری از خدمات جستجو و نرم افزار نقشه این شركت برای شناسایی پزشكان در دسترس بطور مجازی اقدام نمایند.



به گزارش پارس آی سی تی به نقل از سی ان بی سی، گوگل در تلاش است با همكاری پزشكان مختلف در آمریكا دسترسی به خدمات این افراد را به صورت مجازی و ازراه دور ممكن كند تا در شرایط قرنطینه كاربران بتوانند بوسیله تلفن و مكالمات ویدئویی خدمات پزشكی دریافت كرده و برای رفع مشكلات خود اقدام نمایند.
گوگل می گوید باتوجه به شیوع ویروس كرونا و خانه نشینی الزامی میلیون ها نفر در سراسر آمریكا مراجعه حضوری به پزشكان كاهش یافته و مردم ترجیح می دهند به صورت مجازی از خدمات پزشكی استفاده كنند. پس این شركت می خواهد به افراد نیازمند به خدمات درمانی امكان دهد بدون ترك خانه هایشان به خدمات مختلف پزشكی دسترسی یابند.
از این پس مشخصات پزشكانی كه به صورت مجازی به بیماران خدمات تلفنی یا ویدئو كنفرانس ارائه می دهند در جستجوگر گوگل و در نرم افزار نقشه آن در دسترس خواهد بود و اگر كاربران عبارت هایی مانند مراقبت درمانی فوری در نزدیكی من یا كلینیك های سرپایی را در گوگل جستجو كنند، اطلاعات مذكور را مشاهده خواهند كرد.


منبع:

1399/01/23
13:35:37
5.0 / 5
2276
تگهای خبر: خدمات , شركت , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس