پارس آی سی تی

اقدام جدید اینستاگرام برای مقابله با كرونا

اقدام جدید اینستاگرام برای مقابله با كرونا

به گزارش پارس آی سی تی اینستاگرام در جدید ترین اقدام خود برای پیشگیری از انتشار اطلاعات نادرست و گمراه كننده اعلام نمود كه محتوای در رابطه با ویروس كرونا را از بخش پیشنهادی خود برای كاربران حذف خواهد نمود.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، همزمان با شیوع گسترده و همه گیری ویروس خطرناك و مرگبار كرونا خیلی از شركت های بزرگ و شبكه های اجتماعی تلاشهای بسیاری به منظور مقابله با انتشار اخبار و اطلاعات نادرست و گمراه كننده داشته و سیاست های محدودكننده جدیدی را اتخاذ و وضع كرده اند.
طبق گزارش وبسایت MSpoweruser، اینستاگرام كه الان یكی از بزرگترین و محبوبترین و پلت فرم های شبكه های اجتماعی در جهان به حساب می آید، اخیرا اعلام نموده كه به منظور پیشگیری از انتشار اخبار و اطلاعات نادرست محتوای پیشنهادی مربوط به ویروس كرونا را برای كاربران خود حذف خواهد نمود.
این بدان معناست كه از این پس تنها محتواهایی كه مستقیما توسط سازمان های بهداشتی رسمی در جهان مربوط به بیماری كووید ۱۹ منتشر و عرضه می شود، در دسترس كاربران اینستاگرام قرار گرفته و پوشش داده خواهد شد.
قبل از اینستاگرام شبكه های اجتماعی توییتر و فیسبوك هم با اقداماتی مشابه كوشیده بودند تا فضای مجازی و پلت فرم خویش را برای اطلاع رسانی مجانی در اختیار سازمان بهداشت جهانی و سایر نهادهای معتبر قرار دهند تا اطلاعات كافی و درست در اختیار كاربران خود قرار دهند.1399/01/10
13:36:46
5.0 / 5
2302
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آی سی تی پارس