پارس آی سی تی
به دنبال لغو كنگره جهانی موبایل

كرونا رونمایی از گوشیهای جدید را آنلاین كرد

كرونا رونمایی از گوشیهای جدید را آنلاین كرد

پارس آی سی تی: شركت چینی آنر نیز همچون بسیاری دیگر از تولیدكنندگان موبایل، به دنبال لغو كنگره جهانی موبایل 2020، اعلام نمود كه با برگزاری رویدادی آنلاین محصولات جدید خودرا رونمایی خواهدنمود.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، كنگره جهانی موبایل كه بدون شك یكی از بزرگترین رویدادهای حوزه گوشیهای هوشمند و فناوری های مربوط با آن در جهان محسوب می شود، در هفته های اخیر به شدت تحت تاثیر افزایش نگرانی ها درباره شیوع و انتشار بیشتر ویروس خطرناك و كشنده كرونا قرار گرفته بود كه به واسطه همین مساله، تعداد زیادی از بزرگترین و مهم ترین شركت های تولیدكننده موبایل، اپراتورهای مخابراتی و شركت های فعال در حوزه ی تكنولوژی از حضور در این رویداد انصراف دادند.
شركت های بسیاری كه از كنگره جهانی موبایل انصراف داده بودند، پیش تر نیز اعلام نموده بودند كه بمنظور مقابله با شیوع و انتشار بیشتر ویروس خطرناك و كشنده كرونا و همین طور حفظ بهداشت عمومی، می خواهند محصولات و گوشیهای هوشمند جدید خودرا با برگزاری یك كنفرانس آنلاین (ویدیو كنفرانس در یوتیوب) معرفی و رونمایی كنند.
آنر (Honor) كه یكی از موفق ترین زیرمجموعه های شركت هواوی محسوب می شود، یك تاریخ جدیدی را بمنظور رونمایی از محصولات جدید و آخرین دستاوردهای خود اعلام نموده است تا جایگزینی برای MWC ۲۰۲۰ باشد كه تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس كرونا لغو شد.
حالا بنظر می رسد كه این شركت چینی نیز رویداد اختصاصی رونمایی از محصولاتش را به صورت آنلاین و در تاریخ ۲۴ فوریه سال جاری میلادی برگزار كند تا بدین ترتیب نظر و توجه علاقمندان و كاربران را در سراسر جهان به خود جلب نماید.
منبع:

1398/12/01
13:12:58
5.0 / 5
2828
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آی سی تی پارس