پارس آی سی تی
هشدار به كاربران غیرفعال

از توییتر حذف می شوید!

از توییتر حذف می شوید!

پارس آی سی تی: توییتر با پیام دادن به حساب های كاربری غیرفعال اهتمام دارد به پاك سازی تعداد اكانت های موجود در این شبكه اجتماعی بپردازد.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، توییتر اخیرا اعلام نموده است كه به صاحبان آن دسته از حساب های كاربری كه به مدت بالغ بر شش ماه غیرفعال بوده و آنها در این مدت وارد اكانت توییتری خود نشده اند، ایمیل داده و به آنها در خصوص احتمال سلب نام كاربری و اكانت آنها آگهی خواهد داد.
توییتر بدون شك یكی از بزرگترین و محبوب ترین شبكه های اجتماعی در جهان به حساب می آید كه تابحال اهتمام داشته نظر و توجه خیل عظیمی از كاربرانش را با افزودن قابلیت های جدید به پلت فرم خود به سمت و سوی خود جلب نماید.
حالا در تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت gsmarena بنظر می رسد كه توییتر در تلاش است تا آن دسته از افرادی كه به مدت زیادی وارد حساب كاربری خود نشده اند، را نیز به سمت خود بكشاند و در صورت عدم تمایل آنها به فعالیت در این شبكه اجتماعی، نام كاربری و حساب آنها به صورت خودكار مسدود و ملغی شود تا كاربران جدید بتوانند با سرعت و سهولت بیشتری به انتخاب نام كاربری در توییتر بپردازند.
به عقیده مفسرین فعال در حوزه فناوری، این اقدام توییتر به منظور افزایش پویایی و فعالیت كاربران در توییتر صورت گرفته است تا بدین ترتیب كاربران غیرفعال بطور خودكار از دور خارج شده و جای خودرا به كاربران فعال و جدید دهند.
منبع:

1398/09/06
23:46:34
5.0 / 5
2011
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس