پارس آی سی تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

اپراتورها مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه كنند

اپراتورها مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه كنند

پارس آی سی تی: آذری جهرمی با تایید برقراری باردیگر اینترنت در بعضی نقاط كشور اظهار داشت: سایر نقاط هم با تصویب ابلاغ شاك متصل خواهند شد. به اپراتورها ابلاغ كرده ایم كه مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه كنند.وزیر ارتباطات در گفت و گو با خبرنگار ایسنا خبر برقراری مجدد ارتباطات اینترنت در بعضی نقاط كشور را تایید نمود و اضافه كرد: سایر نقاط هم با تصویب ابلاغ شاك متصل خواهند شد.

آذری جهرمی درباره خسارات وارده به شركت های استارت آپی و امكان جبران آن اظهار داشت: برآوردهای تقریبی در سطح جامعه منعكس شده اما ما هنوز برآورد دقیقی نداریم. باید جلساتی با اتحادیه كسب و كارهای نوپا و نظام صنفی كامپیوتری برگزار نماییم و برآوردهای دقیق استخراج شود. جبران خسارات شركت ها با مصوبات دولت قابل پیگیریست اما مهم این است كه بتوان نحوه ارزیابی خسارت را استخراج كرد.

آذری جهرمی درباب این كه مشتركینی كه بسته های مدت دار مثلا یك هفته ای خریداری نموده اند و در زمان قطع اینترنت قادر به مصرف بسته خود نشده اند، اظهار داشت: به اپراتورها ابلاغ كرده ایم كه مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه كنند.

او درباره حقوقی كه از مشتركین در مدت قطع اینترنت تضییع شده نیز اظهار داشت: پیشنهادهایی برای اقدامات جبرانی داریم كه هنوز نهایی نشده است و به محض نهایی شدن، اطلاع رسانی خواهیم كرد.

منبع:

1398/09/03
09:42:01
5.0 / 5
1838
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آی سی تی پارس