پارس آی سی تی

جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات

جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات

به گزارش پارس آی سی تی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جزئیاتی از نحوه اعطای هدیه دولت به خبرنگاران را اعلام نمود.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه هیأت دولت در جمع خبرنگاران با تبریك روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران امروز یكی از تولیدكنندگان محتوا در شبكه ملی اطلاعات هستند كه امروز تدریس ابزارشان متفاوت شده، روزی با روزنامه سر و كار داشتند، اما امروز فضای مجازی است.

وزیر ارتباطات و فناوری تصریح كرد: برای پشتیبانی از خبرنگاران، دولت در گذشته مصوباتی در زمینه كاغذ داشته، اما امروز هم ما پیشنهاد دادیم به خبرنگارانی كه در جامعه خبری كشور فعالیت می نمایند و ابزار اصلی كارشان فضای مجازی است، اینترنت مجانی داده شود، آقای رئیس جمهور هم موافقت كردند.

وی افزود: احیانا ظرف یكی - دو روز آینده سایت ثبت نام فعال خواهد شد تا خبرنگارانی كه در جامعه خبری كشور فعالیت می نمایند، ثبت نام كنند. در این زمینه با وزارت ارشاد باید هماهنگی لازم صورت گیرد و فهرست خبرنگاران باید مشخص شود.

وزیر ارتباطات همینطور درباره خریداری گذرنامه برای ریجستری تلفن های همراه اظهار داشت: فعالیت هایی كه به سمت دور زدن قانون منجر می شود، یك مفهوم درون خودش دارد و آن این است كه روال فعلی اشكالاتی را وارد دارد.

وی افزود: واردكننده ای كه می تواند گوشی را وارد كند و عوارض حداقلی هم می دهد دلیل ندارد كه بخواهد چنین روشی را استفاده نماید و هزینه ای را برای خودش و مصرف كننده ایجاد كند.

وزیر ارتباطات و فناوری اظهار داشت: واقعیت از دید ما این است كه در ثبت سفارش و تخصیص ارز مشكلاتی وجود دارد و واردات رسمی مبتلا به اختلال است كه همین امر سبب این اتفاقات می شود.

وی اظهار داشت: وقتی قانون اصلی گرفتار مشكل است مجبوریم محدودیت های بیشتری اعمال نماییم كه در نهایت مردم را اذیت می كند.
1398/05/18
16:25:51
5.0 / 5
1449
تگهای خبر: اینترنت , تولید , سایت , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس