پارس آی سی تی

پروفایل جنجالی در اینستاگرام

پروفایل جنجالی در اینستاگرام

سایت اینستاگرافی با تجارب چندین ساله خود در زمینه اینستاگرام با داشتن تیمی منسجم و آماده در این زمینه تحقیقات بسیاری نموده و به این سوال پاسخ می دهد.


شاید این سوال بارها و بارها به ذهن شما خطور کرده باشد که چگونه می توانم یک پروفایل عالی و جنجالی داشته باشم؟ یا به قول گفتنی چگونه پروفایلم از همه پروفایلهای دوستان و آشنایانم سرتر باشد؟
 
سایت اینستاگرافی با تجارب چندین ساله خود در زمینه فروش فالوور - فروش لایک - فروش کامنت - فروش ممبر تلگرام - فروش پیج آماده - فروش ویو سین و دیگر محصولات اینستاگرام با داشتن تیمی منسجم و آماده در این زمینه تحقیقات بسیاری نموده و  به این سوال شما پاسخ می دهد.
 
اصولا برای داشتن یک پروفایل زیبا و شیک بایستی موارد زیر را رعایت نمایید:
 
1- عکس خوب و با کیفیت: داشتن یک تصویر خوب و با کیفیت می تواند زمینه یک پروفایل خوب و جنجالی را به همراه داشته باشد.
 
2- هم خوانی عکس و موضوع: عکس شما بایستی با هدفتان هم خوانی داشته باشد. شما یقینا در هر زمینه ای فعالیت می کنید باید تصویری از همان فعالیت را  به نمایش بگذارید. به عنوان مثال یک فرد هنرمند با عکسی با پوشش هنری بهتر دیده می شود تا با پوشش معمولی .
 
3- بیو گرافی: یک بیو گرافی  کامل و دقیق بدون استفاده از تبلیغ سایت یا محیط مجازی دیگری و این برای اینستاگرام از  اهمیت بالایی برخوردار است و به نوعی می توان گفت از خطوط قرمز اینستاگرام می باشد.
 
4- مشخصه بیوگرافی: مشخصات خود را از قبیل نام کاربری و نوع فعالیت و نیز محل فعالیت خود را به طور دقیق در پروفایلتان ذکر نمایید.
 
اگر موارد فوق را دقیقا و مو به مو انجام دهید دارای یک پروفایل نمونه و جنجالی می شوید. شما عزیزان می توانید با پیشنهادات و انتقادات بجا و ارزشمندتان، سایت اینستاگرافی را در زمینه هر چه بیشتر و بهتر خدمات اینستاگرام از قبیل افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش  کامنت ، افزایش ممبر تلگرام ، فروش پیج آماده ، افزایش ویوسین و دیگر محصولات اینستاگرام یاری فرمایید.
1398/05/02
12:35:30
5.0 / 5
1523
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , سایت , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس