پارس آی سی تی

اطلاعیه همراه اول درباره كد افزایش مبلغ قطع میاندوره

اطلاعیه همراه اول درباره كد افزایش مبلغ قطع میاندوره

به گزارش پارس آی سی تی اپراتور اول تلفن همراه تاكید كرده كد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع فقط سقف قطع میان دوره مشتركان دائمی را بالا می برد.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات با انتشار پستی در یكی از شبكه های اجتماعی اعلام نمود كه شكایاتی در مورد ادعای مطرح شده در تصویر زیر دریافت كردم و درخواست رسیدگی پیگیری كردم. مدیرعامل همراه اول این ادعا را جعلی خواند و گفت این كد دستوری برای استعلام میزان اعتبار مشتركین دائمی است. یعنی یك مشترك دائمی همراه اول اگر تا سقف عدد ذكر شده صحبت كند، خطش یكطرفه نمی گردد.


سپس اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران با انتشار اطلاعیه ای اعلام نموده پیرو انتشار مطالب نادرستی در شبكه های اجتماعی با مبحث بازپرداخت وجوه دریافتی از مشتركان خطوط دائمی همراه اول از راه قبوض، كه كد «ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع» صرفاً برای بالا بردن سقف قطع میان دوره مشتركان دائمی بوده و باعث بستانكاری مشتركان نمی گردد.
همراه اول تاكید كرده بدیهی است كه این سرویس برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتركان دائمی در بین دوره بوده و تسویه حساب قبوض با هر میزان مصرف در انتها دوره الزامی است.
این اطلاعیه می افزاید: حساب كلیه كاربران همراه اول كاملاً بر خط است و اگر مشتركی به هر دلیل، اضافه پرداخت داشته باشد، این مبلغ بلافاصله بحساب بستانكاری وی منظور می شود و نیازی به گرفتن كد خاصی در این خصوص نیست.
همراه اول در انتها تاكید كرده مشتركان برای كسب اطلاعات صحیح به درگاه های رسمی اپراتور رجوع كنند.1398/04/19
14:46:23
5.0 / 5
1495
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
آی سی تی پارس