پارس آی سی تی

سرویس های گوگل مختل شدند

سرویس های گوگل مختل شدند

به گزارش پارس آی سی تی سرویس های گوگل مانند جی میل و گوگل درایو با اختلالی جهانی روبرو شده اند. علاوه بر آن كاربران گوگل مپس، یوتیوب و پیام رسان هنگ اوت هم از اختلال در این سرویس ها اطلاع داده اند.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از اندروید سنترال، خیلی از كاربران در سراسر جهان برای دسترسی به خدمات پرطرفدار گوگل مانند جی میل و گوگل درایو با مشكل روبرو هستند.
این در حالی است كه گوگل هم اختلال در سرویس های مذكور را تأیید كرده و اعلام نموده مشغول بررسی این اختلالات است.
بسیاری از كاربران به علت این اختلال نمی توانند به حساب های كاربری خود در جی میل و گوگل درایو دسترسی یابند یا فایلی را ضمیمه كنند.
درهمین راستا كاربران جی میل اعلام نموده اند برای ذخیره سازی ایمیل های پیش نویس (drafts) و ارسال ایمیل با مشكل روبرو هستند. كاربران سرویس Drive هم نمی توانند فایل آپلود یا دانلود كنند.
علاوه بر این موارد روزنامه گاردین هم به وقوع مشكلی مشابه در اپلیكیشن «گوگل مپس» اشاره نموده است. به نظر می آید تلاش كاربران جهت استفاده از حالت «استریت ویو» این اپلیكیشن هم با اختلال روبرو شده است.
از سوی دیگر قابلیت آپلود عكس و فایل در پیام رسان Hangouts هم از كار افتاده و كاربران یوتیوب هم از اختلال در نمایش و آپلود ویدئوها اطلاع داده اند.
طبق اطلاعات وب سایت outage.reportكاربران در استرالیا، آمریكا، اتحادیه اروپا و آسیا تحت تأثیر این اختلال بوده اند.

1397/12/24
00:29:48
5.0 / 5
1491
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس