پارس آی سی تی
خوراكیان:

شكست محاصره تبلیغاتی دشمن در توئیتر نزدیك است

شكست محاصره تبلیغاتی دشمن در توئیتر نزدیك است

به گزارش پارس آی سی تی معاون مركز ملی فضای مجازی اظهار نمود: داده های بزرگ در پیام رسان ها تجمیع و از آن برای تحلیل مخاطب و ذائقه سنجی و دسته بندی او استفاده می شود.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، امیر خوراكیان امروز در سومین جشنواره رسانه ای ابوذر و یادواره شهدای رسانه ای استان كرمان اظهار داشت: بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری جایگاه حساس كنونی را به خوبی بیان و هم مسئولیت های آینده را تبیین می كند. در واقع نقشه راه است و باید ابعاد آن روشن شود و شرح و تفصیل داده شود.
وی ادامه داد: رهبری وظیفه جهادی جوانان را شكست محاصره تبلیغاتی دشمنان تلقی می كنند و ما باید بدانیم ابزارها و امكاناتی كه در این محاصره تبلیغاتی از آن استفاده می شود چیست. مگر می شود محاصره ای را شكست اما از ابزار دشمن اطلاع پیدا نكرد؟
وی با اشاره به اینكه تشویق به مشاركت در فضای مجازی زیاد است خاطرنشان كرد: سرعت رشد پیام رسان ها چهار برابر سرعت رشد جمعیت جهان است. داده های بزرگ در این رسانه ها تجمیع و از آن برای تحلیل مخاطب و ذائقه سنجی و دسته بندی او استفاده می شود.
معاون مركز ملی فضای مجازی با اشاره به اینكه به وسیله هوش مصنوعی محتوای متناسب با افراد تولید می كنند اما آنچه امروز مورد استفاده جدی در این محاصره است، ربات هایی است كه به جای انسان برای حركت های بزرگ استفاده می نمایند اظهار داشت: حتی ابزار دیگر اینها رسانه های جمعی است كه برنامه تولید می كنند و از این برنامه ها، تولیدات كوچك در سطح گسترده در فضای مجازی توزیع می كنند و نیروهای مخالف با هم را كنار هم جمع و مركز اعتدال را در عربستان راه اندازی كردند.
وی بیان كرد: به تعبیر مقام معظم رهبری چهار گونه محاصره در این جنگ تبلیعاتی مشاهده می شود؛ اخبار دروغ و تحلیل های مغرضانه، وارونه نشان دادن واقعیت ها، پنهان كردن جلوه های امید بخش و بزرگ كردن عیوب كوچك و انكار كردن محسنات بزرگ كه هدف اصلی دشمن ایجاد ترس و نگرانی كاذب و مایوس سازی مردم و مدیران از آینده كشور است و به تناسب همین اقدامات می شود كارهای مهمی انجام داد.
وی با بیان این كه ما به شكست محاصره تبلیغاتی دشمن در توئیتر نزدیك شدیم، بر هماهنگ كردن اجزای مختلف و حضور فعال با شناخت و همراه با مهارت لازم در فضای مجازی تصریح كرد.1397/12/03
12:41:17
5.0 / 5
1823
تگهای خبر: پیام رسان , تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس