پارس آی سی تی

اسكایپ كلاسیك به آخر عمر خود رسید!

اسكایپ كلاسیك به آخر عمر خود رسید!

به گزارش پارس آی سی تی به نظر می آید سرانجام گمانه زنی هایی كه درباره اپلیكیشن اسكایپ كلاسیك در فضای مجازی به گوش می رسید، درست از آب درآمده و مایكروسافت آن متوقف كرده است.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، همانطور كه از اواخر سال قبل میلادی زمزمه هایی در خصوص توقف اپلیكیشن اسكایپ كلاسیك از جانب مایكروسافت به گوش می رسید، حالا به نظر می آید كه این شركت بعنوان توسعه دهنده اپلیكیشن مذكور، تصمیم گرفته است كه فعالیت این برنامه كاربردی را متوقف اعلام نموده و به حیات آن آخر ببخشد.
كاربران نسخه كلاسیك این اپلیكیشن (نسخه ۷.۴) روز گذشته با پیغام جدیدی در خصوص توقف برنامه مذكور مواجه گشتند كه در آن به آنها گفته شده باید به روزرسانی به نسخه ۸ اسكایپ كلاسیك را دریافت نمایند در غیر این صورت این برنامه از دسترس آنها خارج خواهد شد ازاین رو به نظر می آید كه كاربران اسكایپ كلاسیك هیچ راهكار و چاره دیگری به جز آپدیت و به روزرسانی به نسخه جدید نداشته باشند.
طبق گزارش بتانیوز، به نظر می آید كه مایكروسافت همچون سیستم عامل ویندوز كه اعلام نموده بود نسخه های قدیمی تر از دسترس خارج شده و دیگر به روزرسانی های جدید نرم افزاری و امنیتی را دریافت نخواهند كرد، حالا می خواهد اسكایپ كلاسیك را هم به سرنوشتی مشابه گرفتار كرده و بدین ترتیب می خواهد كاربرانش را به سمت و سوی نسخه های جدیدتری كه عاری از هرگونه صدمه پذیری و ضعف امنیتی هستند، سوق دهد.
اسكایپ یك نرم افزار كاربردی است كه از جانب شركت مایكروسافت به منظور برقراری تماس ویدئویی و صوتی میان كاربران و ارتباط هرچه بهتر و سریع تر آنها با یكدیگر توسعه داده شده و در دسترس كاربران قرار گرفته است.1397/11/15
21:06:27
5.0 / 5
2259
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آی سی تی پارس