پارس آی سی تی
افزودن قابلیت بیومتریك؛

حفاظت از پیام های واتس اپ با اثر انگشت ممكن می گردد

حفاظت از پیام های واتس اپ با اثر انگشت ممكن می گردد

به گزارش پارس آی سی تی واتس اپ مشغول كار روی قابلیت جدیدی برای دستگاه های اندروید است كه به كاربران اجازه می دهد با اثر انگشت از پیام های خود محافظت كنند.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایندپندنت، اپلیكیشن واتس اپ خصوصیت تازه ای را در آخرین آپدیت خود ارتقا می دهد. این خصوصیت تازه برای ارتقای امنیت كاربران عرضه شده است.
اپلیكیشن پیام رسان مذكور مشغول فعالیت است تا قابلیت های بیومتریك را به گزینه احراز هویت خود در دستگاه های اندروید اضافه كند. این بدان معناست كه كاربران می توانند با استفاده از اثر انگشت از پیام های خود محافظت كنند.
وب سایت We Beta Info این خصوصیت را رصد كرده است. هنوز معلوم نیست قابلیت جدید چه زمانی عرضه می گردد احتمال دارد این قابلیت همزمان با عرضه آپدیت مهم v۲.۱۹.۳ برای اندروید ارائه شود.
به این ترتیب موبایل های اندروید و آیفون كه از احراز هویت با اثر انگشت پشتیبانی می كنند، می توانند از افشای اطلاعات كاربران در واتس اپ اجتناب كنند.
برای فعالسازی این قابلیت كاربران باید به بخش تنظیمات اپلیكیشن بروند، گزینه Privacy را انتخاب كنند و گزینه احراز هویت را انتخاب كنند.
در این بخش می توانند گزینه «اثر انگشت» را برگزینند.
به نوشته We Beta Info این خصوصیت هنوز در مرحله آلفا است و در آینده برای صاحبان دستگاه های اندروید مارشملو (و نسخه های بعد از آن) عرضه می گردد.

1397/10/25
14:36:06
5.0 / 5
1783
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آی سی تی پارس