پارس آی سی تی

اینستاگرام حساب كاربری مخصوص اینفلوئنسرها می سازد

اینستاگرام حساب كاربری مخصوص اینفلوئنسرها می سازد

پارس آی سی تی: گزارش ها نشان داده است اینستاگرام مشغول فراهم كردن آپدیتی برای اینفلوئنسرهای خود است و می خواهد سال آتی حساب كاربری مخصوص آنان عرضه نماید.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ماشابل تك، اینستاگرام تصمیم دارد با اقداماتی جدید اینفلوئنسرهای خودرا راضی نگه دارند.
این اپلیكیشن مشغول آزمایش قابلیت creator accounts است كه خاصیت تحلیلی و پیامرسانی جدیدی را اضافه می كند. این خاصیت برای اینفلوئنسرها و كاربران محبوب این اپلیكیشن اشتراك گذاری عكس است.
این آپدیت احیانا سال آتی نمایش میگردد و جایگزینی برای پروفایل تجاری در اینستاگرام است كه برای اینفلوئنسرها عرضه میگردد.
در بیانیه این شركت آمده است: مبدعان اینستاگرامی برای برقراری ارتباط با فالوئرهای خود و ترویج برندهای شخصی به اینستاگرام متكی هستند. اما ابزارهایی كه الان در اختیار كسب و كارها است، ردیابی میزان رشد و گسترش تجارت را طی زمان مشكل تر می كند. ما مشغول ساخت یك حساب كاربری مخصوص به نام Creator Account هستیم كه این چالش ها را برطرف می كند و به افراد اجازه می دهد برندهای شخصی خودرا راحت تر در اینستاگرام گسترش دهند.
شیوه های شخصی سازی و نمایش اطلاعات تماس در این پروفایل ها متفاوت خواهد بود. همین طور ابزارهای جدیدی برای فیلتر كردن پیام ها نمایش میگردد. خاصیت هایی مانند فیلتر پیام ها سبب میگردد پیام های مهم از بقیه جدا شود.
همچنین به نوشته هالیوود ریپورتر حساب های كاربری اینفلوئنسرها با گزینه های مخصوصی برای دریافت تحلیل های پیشرفته تر عرضه میگردد كه به آنها نشان داده است در بازه های هفتگی و روزانه تعداد كاربران آنها چگونه تغییر كرده است.
البته درحال حاضر اینستاگرام برخی تحلیل ها را برای حساب های كاربری تجاری نمایش می كند.

1397/09/21
15:13:56
5.0 / 5
1477
تگهای خبر: اینستاگرام , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
آی سی تی پارس