پارس آی سی تی

ثبت نام ۴۰۰ هزار آمریكایی برای رای دادن با اسنپ چت

ثبت نام ۴۰۰ هزار آمریكایی برای رای دادن با اسنپ چت

پارس آی سی تی: نقش آفرینی پدیده های فناوری در عرصه های سیاسی روز به روز در حال افزایش می باشد و این روزها شركت های مختلف آی تی در آمریكا توانسته اند به شیوه های مختلف مردم را به رای دهی ترغیب كنند.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از انگجت، شركت در انتخابات مختلف در امریكا مستلزم ثبت نام قبلی است. اما خیلی از مردم تمایلی به این كار ندارند یا حوصله صرف وقت برای ثبت نام در انتخابات را ندارند.
حال برخی شركت های فناوری مانند اسنپ چت، با راه اندازی پیكارهایی كوشیده اند مردم را به ثبت نام جهت شركت در انتخابات ترغیب كنند و به نظر می آید این پیكارهای تبلیغاتی بر خلاف برخی تصورات اولیه موفق هم بوده اند.
بررسی ها نشان داده است تنها دو هفته بعد از آغاز پیكار تبلیغاتی اسنپ چت بیشتر از ۴۱۸ هزار نفر جهت شركت در انتخابات آتی كنگره با استفاده از همین سایت ثبت نام كرده اند كه خیلی از آنها هم در ایالاتی مانند فلوریدا، اوهایو و تگزاس زندگی می كنند.
در قالب این پیكار تبلیغاتی دكمه ثبت نام به نمایه تبلیغاتی كاربران این شبكه های اجتماعی افزوده می گردد تا آنها با فشردن دكمه مورد اشاره قادر به ثبت نام باشند. علاوه بر این ویدئویی هم برای كاربران اسنپ چت فرستاده شده و از آنها خواسته شده جهت شركت در انتخابات ثبت نام كنند.
پیش از این و در جریان برگزاری انتخابات گذشته در امریكا برخی شبكه های اجتماعی مانند اینستاگرام و توئیتر پیكارهای تبلیغاتی مشابهی را برگزار كرده بودند.

1397/08/04
16:17:47
5.0 / 5
1476
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس