پارس آی سی تی

كاربران اینستاگرام نمی توانند به پروفایل خود وارد شوند

كاربران اینستاگرام نمی توانند به پروفایل خود وارد شوند

پارس آی سی تی: خیل عظیمی از كاربران اینستاگرام اعلام نموده اند كه تحت تاثیر یك حمله سایبری دیگر قادر نخواهند بود به حساب كاربری خود وارد شوند.


به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت هكرنیوز، از چند روز پیش تابحال تعداد زیادی از كاربران اینستاگرام در شبكه های اجتماعی توییتر و ردیت عنوان كرده اند كه بعد از تغییر ناگهانی دامنه پست الكترونیكی و ای میل آن ها كه در اینستاگرام ثبت شده بود، به دامنه.ru، دیگر قادر نخواهند بود وارد حساب كاربری خود شوند.

به نظر می رسد هزاران كاربر اینستاگرامی به چنین حمله سایبری گرفتار شده اند و در فضای مجازی تلاش كردند شكایت خویش را به گوش شبكه اجتماعی اینستاگرام برسانند.

این كاربران همینطور می گویند بدون دلیل خاصی، بعد از خروج از حساب كاربری خود دیگر نتوانسته اند وارد شوند و این بدان معناست كه مجرمان سایبری و هكرها كنترل و مدیریت حساب كاربری قربانی موردنظر را در دست گرفته اند.

هكرها و مجرمان سایبری به اطلاعات شخصی و حریم خصوصی قربانیان نظیر عكس پروفایل كاربران، نام و شناسه كاربری آن ها، پسورد و پست الكترونیكی مربوطه آن ها دسترسی پیدا كرده اند. هم چنین برخی دیگر از گزارش ها از آن حكایت می كند كه با استفاده از هك اینستاگرام، هكرها توانسته اند به حساب كاربری فیسبوك آن ها هم نفوذ یابند.

1397/05/30
14:17:47
5.0 / 5
1980
تگهای خبر: اینستاگرام , كاربر , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آی سی تی پارس