پارس آی سی تی
در گفتگو با مهر اعلام شد؛

بستر فنی رجیستری تبلت آماده شد

بستر فنی رجیستری تبلت آماده شد

پارس آی سی تی: سخنگوی طرح رجیستری تلفن همراه و سایر تجهیزات سیم كارت خور اظهار داشت: كارهای فنی رجیستری تبلت انجام شده و بستر اجرای آن آماده است. منتظر تعیین تكلیف تخصیص ارز وارداتی هستیم.حمیدرضا دهقانی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه مرحله دوم اجرای طرح رجیستری تلفن همراه و سایر تجهیزات سیم كارت خور مربوط به رجیستری تبلت بوده است، اظهار داشت: هم اكنون كارهای فنی رجیستری تبلت شروع شده است و ما بستر را آماده كرده ایم تا این طرح را زیر بار ببریم.
وی با اشاره به اینكه رجیستری گوشی تلفن همراه با موفقیت به اتمام رسید، تصریح كرد: در این مرحله قصد بر این است كه تمامی تبلت های وارداتی به كشور كه به سیم كارت مجهز هستند باید در سامانه ثبت و شناسایی رجیستری به ثبت برسند.
دهقانی نیا افزود: در صورتیكه مشكل تامین ارز واردات و تكلیف ارزهای تخصیص داده شده به واردكنندگان گوشی موبایل مشخص شود، طرح رجیستری تبلت را زیر بار می بریم.
معاون ستاد مبارزه با قاچاق كالا اضافه كرد: ما منتظر هستیم مشكل پیش آمده در بازار گوشی تلفن همراه حل شود و در غیر این صورت امكان تعمیم طرح رجیستری برای تبلت وجود ندارد؛ چون كه واردكنندگان تبلت هم همین واردكنندگان موبایل هستند و دولت باید تكلیف آنها را برای دادن ارز دولتی مشخص نماید.

1397/05/28
23:22:39
5.0 / 5
1637
تگهای خبر: موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس