پارس آی سی تی

قاب موبایل با قابلیت ردیابی اسلحه ساخته شد

قاب موبایل با قابلیت ردیابی اسلحه ساخته شد

پارس آی سی تی: اخیرا قاب محافظی برای موبایل تولید شده كه با سنسور سه بعدی از فاصله ۴۰ متری افراد را رصد می كند و تشخیص می دهد آنها سلاح همراه دارند یا خیر.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از انگجت، بیشتر قاب های محافظ موبایل از شكستن نمایشگر دستگاه جلوگیری می كنند. اما شركت Royal Holdings قاب محافظی به نام SWORD ساخته كه ۵ اونس وزن دارد مانند یك اسكنر سه بعدی تصویری كار می كند.
این قاب هم اكنون فقط برای آیفون ۸ پلاس و پیكسل۲XL تولید شده و می تواند از فاصله ۴۰ متری افراد را رصد و تعیین كند آنها سلاحی همراه خود دارند یا خیر.
SWORDبه وسیله یك سنسور ۳ بعدی قابل برنامه ریزی اسلحه را تشخیص می دهد. همینطور سنسور مذكور می تواند با امواج رادیویی اشیا را بررسی كند.
این قاب محافظ مجهز به فناوری شناسایی صورت است كه چهره فرد را در مخزن تصاویر مجرمان تحت تعقیب جستجو میكند و در صورت یافتن تطابق به نیروهای امنیتی اخطار می فرستد. تمام این قابلیت ها با استفاده از یك اپلیكیشن و ظرف كسری از ثانیه فعال می شوند.
بری اوبرهولزر مدیر ارشد اجرایی این شركت می گوید: این نوع محصول اكنون وجود ندارد اما می توان آن را در فرودگاه ها یا مكان های سربسته به كار برد.
با پرداخت ۹۵۰ دلار می توان این محافظ را سفارش داد. البته فرد باید ماهانه ۳۰ دلار هم هزینه عضویت بپردازد.
محموله های این قاب محافظ از بهار ۲۰۱۹ بارگیری می شوند.

1397/03/22
14:08:28
5.0 / 5
2015
تگهای خبر: سنسور , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس