پارس آی سی تی

آیفون تاشو در سال ۲۰۲۰ عرضه می گردد

آیفون تاشو در سال ۲۰۲۰ عرضه می گردد

پارس آی سی تی: در حالیكه سامسونگ و هواوی از تولید گوشیهای تاشدنی طی یك سال آینده خبر می دهند، اپل هم می خواهد مدلی تاشو و لوله كردنی از گوشی آیفون را تا سال ۲۰۲۰ عرضه نماید.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از سی نت، با اینكه اپل در زمینه اخبار انتشار یافته در این زمینه سكوت كرده، اما منابع خبری می گویند این شركت بی سروصدا ولی به صورت جدی بر روی طراحی و تولید چنین گوشی متمركز شده است.
گوشی های تاشو بسیار باریك هستند و می توان آنها را مانند كاغذ لوله كرد و در جیب قرار داد. این گوشیها می توانند نمایشگرهای بزرگتر و امكانات متنوع تری داشته باشند و كاربران دیگر نباید نگران شكستن یا صدمه دیدن نمایشگرهای آنها باشند.
برخی منابع مدعی هستند كه آیفون تاشدنی احیانا ظاهری شبیه به گوشی «اكسون ام» شركت زد تی ای خواهد داشت و در آن از دو نمایشگر كه مانند كتاب باز می شوند، استفاده می گردد. اجرای دو برنامه در كنار هم و استفاده تركیبی از نمایشگرها برای پیشبرد اهداف و طرح های مختلف همچون دیگر امكانات این گوشی خواهد بود.
هنوز مشخص نمی باشد آیا این تغییر طراحی بر روی تبلت آی پد هم تاثیر خواهد گذاشت یا خیر. البته طراحی محصولات تاشدنی محدود به گوشی نیست و مقرر است تلویزیون هایی هم بر اساس این فناوری عرضه شوند.

1397/01/07
13:54:10
5.0 / 5
2197
تگهای خبر: شركت , نمایشگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس