پارس آی سی تی

پوشش سیم كارت های شاتل موبایل در تمامی فناوری های شبكه، سراسری می گردد

پوشش سیم كارت های شاتل موبایل در تمامی فناوری های شبكه، سراسری می گردد

پارس آی سی تی: مدیرعامل شاتل موبایل از پیاده سازی اقدامات فنی لازم برای برقراری پوشش سراسری سیم كارت های شاتل موبایل در تمامی نقاط كشور و در تمامی فناوری های شبكه های تلفن همراه اطلاع داد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، آرش كریم بیگی مدیرعامل شاتل موبایل، با بیان این مطلب اظهار داشت: با حمایت های مجدانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران عامل رایتل، شركت مخابرات ایران و همراه اول و با آخر اقدامات فنی لازم، پوشش شبكه تلفن همراه سیم كارت های شاتل موبایل در تمامی نسل های تلفن همراه سراسری می گردد.
به گفته وی، سیم كارت های شاتل موبایل در تمامی نقاط كشور در نسل های مختلف G۲، G۳، G۳ ۴G و ۴.۵G قابل استفاده خواهند بود.
پیش از این سیم كارت های شاتل موبایل در نسل های سه، چهار و بالاتر در حدود ۵۸۰ شهر كشور قابل استفاده بودند. این سیم كارت ها قابلیت هایی از قبیل انتقال باقی مانده حجم بسته به دوره بعد، عدم محدودسازی زمان استفاده بخشی از حجم بسته خریداری شده مشترك به ساعات خاصی از شبانه روز، تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت، قابلیت تمدید خودكار بسته و سیستم پیشرفته مدیریت آنلاین سیم كارت در تعرفه خدمات پایه سیم كارت های اعتباری كشور، سبب شده محصولات و خدمات این اپراتور برای مشتركان متفاوت و منحصر به فرد باشد.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر درباره وضعیت پوشش و خدمات سیم كارت های شاتل موبایل می توانند به وب سایت این اپراتور رجوع و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.1396/12/27
15:07:54
5.0 / 5
2020
تگهای خبر: خدمات , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آی سی تی پارس