پارس آی سی تی
برای ارسال تصاویر باكیفیت به زمین؛

ماه صاحب اینترنت ۴جی می گردد

ماه صاحب اینترنت ۴جی می گردد

پارس آی سی تی: دو شركت تصمیم دارند در سال آتی میلادی شبكه اینترنت ۴جی را در ماه احداث كنند. با كمك این شبكه می توان ویدئوهای باكیفیت از ماه به زمین فرستاد.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از تلگراف، دو شركت ودا فون و نوكیا قصد دارند سال آینده شبكه اینترنت ۴G را در ماه نصب كنند.
شركت اكتشافات فضایی PTScientists این ماموریت را برنامه ریزی كرده كه اولین فرود یك شركت خصوصی در ماه هم بشمار می رود. مقرر است نوكیا پست های مخابراتی را به وسیله موشك اسپیس ایكس در ۲۰۱۹ میلادی به ماه بفرستد.
احداث شبكه اینترنت در ماه به كاوشگرهای Audi امكان می دهد با یكدیگر و همینطور مقر خود در زمین ارتباط برقرار كنند. این كاوشگر ها سطح ماه را برای امكان زندگی انسان در این ستاره بررسی می كنند.
همچنین با كمك شبكه مذكور می توان ویدئوی باكیفیت بالا از سطح ماه ارسال كرد. از جانب دیگر شبكه اینترنت در هزینه ها صرفه جویی می كند زیرا سیگنال های موبایل كم مصرف تر از سیگنال های آنالوگ رادیویی هستند.
شركت ودا فون هم سیگنال ۴G را فراهم می كند. مدیر ارشد اجرایی این شركت می گوید: پروژه ما روشی نوین برای توسعه زیربنای شبكه موبایل در پیش گرفته است.

1396/12/09
14:14:05
5.0 / 5
1737
تگهای خبر: اینترنت , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس