پارس آی سی تی

واتس اپ برای تماسهای ویدیویی آواتار می سازد

واتس اپ برای تماسهای ویدیویی آواتار می سازد

به گزارش پارس آی سی تی واتس اپ سرگرم ساخت آواتارهای سفارشی است که به کاربران این پیام رسان امکان می دهد در هنگام تماس های ویدیویی، از آنها استفاده کنند.به گزارش پارس آی سی تی به نقل از ایسنا، واتس اپ به تدریج درحال گسترش امکانات ایموجی در این سرویس پیام رسان است. هر چند که از اپلیکیشن های پیام رسان دیگر که استیکر ایموجی و ایموجی متحرک عرضه می کنند در این حوزه عقب است، اما بی وقفه درحال پیشرفت است.

وبسایت WABetaInfo اسکرین شاتی را منتشر نموده که نشان داده است واتس اپ می خواهد به کاربران اجازه می دهد در هنگام تماس های ویدیویی، از آواتار سفارشی استفاده کنند. یعنی افراد به جای اینکه خود یا عکس پروفایلشان در معرض دید مستقیم دوربین قرار بگیرند، قادر خواهند بود از آواتار استفاده کنند. این توانایی، از مارس در دست توسعه است.

اسکرین شات انتشار یافته از جانب این وبسایت درباره خود آواتارها اطلاعات زیادی ندارد و تنها نشان داده است کاربران با زدن یک دکمه، آواتار خویش را فعال می کنند.

بر اساس گزارش وبسایت اندروید پلیس، خواه از نظر حریم خصوصی در نظر بگیریم یا اینکه بعنوان راهی برای ابراز خود، آواتارهای مبتنی بر ایموجیهای متحرک، بطور قطع بهبودی در تجربه تماس های ویدیویی واتس اپ به حساب می آید. بزرگترین سوال این است که آیا طراحان، برای این آواتارها طراحی دو بعدی را انتخاب خواهند کرد یا سه بعدی. احیانا اولین آواتارهایی که عرضه می شود، گزینه های محدود و امکان سفارشی سازی محدودی خواهند داشت. هنوز زمان ارائه این آواتارها مشخص نیست.
1401/04/11
15:33:17
5.0 / 5
163
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آی سی تی پارس